Virtuvės Baldai

Virtuvės baldų dizainas ir gamintojo atranka

 • Maži – Didieji pokyčiai virtuvėje
  scissors

  Virtuvė neretai būna jaukiausia vieta namuose: čia kvepia prieskoniais ir žolelėmis, ji pasitinka jaukia šiluma. Joje žmonės praleidžia nemažai laiko per dieną – virtuvėje akimis perbėgamas rytinis laikraštis, šalia garuojant kavai ar arbatai, vakare gaminama vakarienė, o jei darbas šalia namų – ir pietūs. Būtent todėl svarbu, kad virtuvės interjeras „neįstrigtų laike“, būtų atnaujinamas ir nenustotų džiugintų namų šeimininkų.

  Kad suteiktumėte savo virtuvei naują įvaizdį, jums nereikia jos perdaryti iš pagrindų. Vietoj to, galima pradėti nuo mažų patobulinimų. Šis straipsnis jums pasiūlys 6 paprastas idėjas, kaip atgaivinti atsibodusį virtuvės įvaizdį neištuštinant piniginės.

  1. Nebijokite ryškių spalvų

  Ryškūs virtuvės prietaisai

  Tokių ryškių virtuvės gražuolių nėra jokio reikalo slėpti spintoje! Spalvingi trintuvai, maišytuvai ir kiti nedideli prietaisai – maža šiek tiek drąsaus, gal kam nors net įžūlaus, dizaino dozė Jūsų virtuvei. Palikite juos gerai matomoje vietoje ir nušaukite du zuikius vienu šūviu – jie stebins užsukusius svečius bei bus lengvai ir greitai pasiekiami. Nors dauguma lietuvių, deja, yra linkę į į tamsias spalvas, išdrįskite virtuvėje panaudoti įvairias spalvos − nuo gyvybingų, ryškių atspalvių kaip cinamono raudona iki šiltos vėdryno geltonos.

  2. Organizuokite stilingai

  Virtuvę organizuokite stilingai

  Virtuvei reikia ne tik estetinių, bet ir darbą lengvinančių pokyčių, todėl ieškokite tinkamų priemonių virtuvės reikmenims organizuoti. Pavyzdžiui, skiriamosios sienelės, kaip šis stalo įrankių dėklas (nuotraukoje), padeda palaikyti tvarką stalčiuje. Stalčių galima uždaryti, bet tai nereiškia, kad dėklo medžiaga ir spalva nėra svarbi – derinkite jį prie stalčiaus ir visos virtuvės interjero.

  3. Pakeiskite pabodusį vandens čiaupą nauju

  Virtuvės čiaupas

  Nebūtina pakeisti visos kriauklės, kad virtuvės “švaros vieta” įgautų naują išvaizdą. Pamėginkite pakeisti vien vandens čiaupą ir iškart pajausite skirtumą. O jeigu išsirinktumėte kažką netradiciško? Pavyzdžiui, tokį čiaupą, kurį matote nuotraukoje – su galimybe jį sukinėti ir kilnoti taip, kaip Jums patinka (patogu, kai norite vandeniu pripildyti didelius puodus ar nuplauti daržoves). Stilius ir komfortas. Argi ne tai, ko Jums reikia?

  4. Pagalvokite apie kabyklą puodams

  Sutaupykite šiek tiek vietos sukeldami viską, kas įmanoma, aukštyn – įsirenkite indų kabyklą.

  Virtuvės kabykla 1Virtuvės kabykla 2

  Ji gali būti tvirtinama prie sienos arba lubų ir leidžia Jums greitai pasiekti reikalingus indus. Nepamirškite kabyklos dizaino derinti su virtuvės interjeru – gerai apsvarstykite, iš kokios medžiagos, kokios spalvos kabykla labiausia tiktų jūsų namų oazėje.

  5. Perkelkite darbą „ant ratukų“

  "Ratukai" virtuvei"Ratukai" virtuvei 2

  Jūsų virtuvė jauki, bet maža? Išspręskite vietos stokos problemą įsigydami staliuką ant ratų. Šis gali būti lengvai stumdomas iš vienos vietos į kitą pagal Jūsų poreikius – vieną minutę jis gali būti prie viryklės, po akimirkos – prie kriauklės, o po pietų – jau spintoje. O rinktis tikrai yra iš ko – nuo subtilios klasikos iki šokiruojančio modernizmo.

  6. Nepamirškite lubų

  Neretai lubos yra ta virtuvės dalis, kuri ignoruojama renovacijos metu. Ir visai be reikalo – kūrybingai atnaujinus lubas, visa virtuvė gali įgauti visiškai naują vaizdą. Gera mintis – panaudoti plyteles, kurių pasirinkimas tikrai nenuvils. Išlaisvinkite savo kūrybiškumą!

  Virtuvės lubos

  .

  Lubos virtuvei 2

  Sėkmės įgyvendinant pokyčius virtuvėje!